Товариство з обмеженою відповідальністю „РОВЄР” створене у березні 2010 року (Зареєстровано Голосіївською районною державною адміністрацією міста Києва 16.03.2010р.) як самостійний суб’єкт підприємницької діяльності. Але директор підприємства та співробітники мають досвід роботи на газовому ринку України більше 15 років кожен.

Основним видом господарської діяльності Товариства є постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, згідно ліцензії АГ №578413, промисловим підприємствам України (вид діяльності за КВЕД єдиного Державного реєстру підприємств та організацій–40.22.0 – розподілення та постачання газу; 35.23 –торгівля газом через місцеві(локальні) трубопроводи. 

Конкурентною перевагою ТОВ «РОВЄР» як постачальника природного газу промисловим споживачам України є конкурентоспроможний рівень цін ресурсів природного газу та умови розрахунків споживачами за отримані ресурси газу, які передбачають можливість здійснення платежів за газ за узгодженими графіками на протязі місяця споживання. 

Виконання Товариством зобов’язань з розрахунку за ресурси природного газу з постачальниками в обумовлені укладеними договорами терміни передбачає певне короткочасне кредитування споживачів власними обіговими коштами Товариства в межах договірних термінів кінцевих розрахунків.

Постачання природного газу ТОВ «РОВЄР» відбувається з ресурсів вітчизняного видобутку газу.

Середньомісячний обсяг постачання природного газу споживачам Товариства складає 3,000 млн.куб.м. У зимовий період кожного року обсяг постачання природного газу складає близько 3,500 мільйонів куб.м, що за рік складає близько 36-42 мільйонів кубічних метрів.

На даний час Товариство має довгострокові договори на постачання газу більш ніж з 80 промисловими споживачами по всіх областях України.